Знайомство з майбутньою професією у стінах рідного університету

У вересні 2023 року за ініціативою кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін відбувся пізнавально-виховний захід “Знайомство з майбутньою професією” для першокурсників.

Модераторами заходу стали куратори академічних груп перших курсів, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Леся РУСНАК та завідувач кафедри обліку і фінансів, к.е.н. Наталія РОШКО.

На захід були запрошені декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ та декан факультету інформаційних технологій та економіки, к.е.н., доцент Тетяна ШТЕРМА.

Студенти змістовно представили свої доповіді, чим зацікавили всіх до здобуття якісних знань за обраним фахом. Захід, присвячений знайомству з майбутньою професією, і який вже стає традиційним заходом в ПВНЗ “Буковинський університет”, спрямований на підвищення мотивації до навчання та поглиблення соціалізації та комунікації між студентами.

Дякуємо всім присутнім за участь!