Знайомство з Центром Біржових Технологій та новий досвід здобувачів освіти

Студенти Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет», здобувачі спеціальностей «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», «Комп’ютерні науки» спільно з завідувачем кафедри обліку і фінансів Наталією Рошко відвідали Центр Біржових Технологій.

Ментором зустрічі – лекції був Гаврилов Вадим Олександрович керівник офісу ЦБТ Чернівців. Студентам було представлено види фінансових ринків та їх учасників. Вадим Олександрович на високому професійному рівні розкрив особливості фондового ринку. Визначив відмінності між трейдером, брокером та фінансовим консультантом та багато іншої корисної та практичної інформації. На реальних прикладах показав як працює криптовалюта, який досвід роботи з нею має особистий.

Здобувачі вищої освіти ПВНЗ «Буковинський університет» були запрошені на навчання в Центр Біржових Технологій для поглиблення своїх практичних навиків та компетентностей. Сподіваємося на подальшу співпрацю з ЦБТ. Вдячні за здобуті знання та практичний досвід.