Знайомство здобувачів освіти із Департаментом фінансів Чернівецької ОВА

13 вересня 2023 року відбулася зустріч з директором Департаменту фінансів Дяковою Анжелою Анатолівною зі студентами ПВНЗ «Буковинський університет», яка була спрямована на знайомство з структурою Чернівецькою ОВА, основними завданнями Департаменту фінансів, особливостями організації роботи цього Департаменту, структурними підрозділами та обов`язками працівників.

Студентам першого бакалаврського рівня та другого магістерського рівня спеціальностей 071 «Облік і оподаткування», 072 «Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок», що завітали на зустріч-лекцію із завідувачем кафедри обліку і фінансів к.е.н. Наталією Рошко – розповіли про працевлаштування, умови співпраці та можливості проходження виробничої практики в Департаменті фінансів Чернівецької ОВА.

Чукля Ілля Георгійович – заступник директора Департаменту – начальник управління доходів та роботи з персоналом Департаменту фінансів ОДА – окреслив перспективи і можливості працевлаштування у структурних підрозділів Чернівецької ОВА та Департаменту фінансів.

Кіщук Марина Олександрівна – начальник відділу управління персоналом та організаційної роботи з персоналом Департаменту фінансів ОДА – представила детальну консультацію стосовно працевлаштування на державну службу, основні нормативні документи, що регламентують працевлаштування та особливості роботи в Департаменті фінансів.

Анжела Анатоліївна Дякова зорієнтувала студентів в потребі спеціалістів з обліку та фінансів на ринку праці в сучасних умовах, які володіють необхідними компетентностями та високою якістю освіти.

Між навчальним закладом та Департаментом фінансів Чернівецької ОВА в результаті зустрічі укладено договір про проведення спільної навчально-виробничої діяльності.

Дякуємо директору Департаменту та колективу за співпрацю, час та цікаву пізнавальну зустріч-лекцію! Сподіваємося на подальшу спільну роботу!