Академічна мобільність студентів юридичного факультету під координацією Асоціації адвокатів Сучави

24-29 квітня 2024 року у рамках Угоди про міжнародні програми співпраці № 3 від 31 травня 2023 р., укладеної між ПВНЗ “Буковинський університет” та Сучавською Асоціацією адвокатів, декан юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ разом зі студентами узяла участь у практичному стажуванні на тему: «Роль адвоката в сучасному адміністративному та кримінальному процесі: європейська практика» (60 год., 2 кредити), сприяючи академічній мобільності студентів.

Стажування відбулося під координацією Асоціації адвокатів Сучави за підтримки Декана, юриста Лівіу МІХАЯ та адвоката Мірели ТОДОРЕСЕ.

У стажуванні взяли участь студенти юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” ЗЕЛЯ Роміна (група П-201) і ВІЛЬЧАК Анастасія (група Пз-201), а також ЧОБАНУ Дамаріс, студентка Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” (група П-21).

Студенти брали участь у судових засіданнях, відвідали Трибунал Сучави, Прокуратуру Сучави та Управлінні поліції Сучави.

Під час зустрічей йшлося про організацію та функціонування Громадського Міністерства, прокуратури; вивчалися способи розгляду кримінальних справ та складання рішень, винесених у цих справах; способи оскарження справ, а також з’ясовувалася роль судів, розглядався порядок реєстрації та обіг документів в органах прокуратури.

Висловлюємо повагу та щиру вдячність Асоціації адвокатів Сучави за співпрацю в реалізації міднародно-прогресивного принципу академічної мобільності та передачу європейського досвіду юридичної діяльності!