Про цікавинки переддипломної практики для бакалаврів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки»

Переддипломна практика є обов’язковим компонентом освітньої програми підготовки бакалаврів спеціальності 122 «Комп’ютерні науки» і має на меті набуття студентом необхідних інженерних компетентностей.

У Буковинському університеті, завдяки активній роботі кафедри комп’ютерних систем і технологій, здобувачі освіти мають можливість проходити практичну підготовку на базі провідних підприємств різних галузей нашого регіону, у ІТ-компаніях, комунальних та державних установах, навчальних закладах – партнерах та ін..

Зокрема цього року здобувачі освіти під час переддипломної практики мали можливість працювати та долучатись до волонтерської діяльності на базі ЧПК «Муніципальний інфоцентр», ТДВ “Трембіта”, ТОВ “Рембудсервіс інвест”, ПрАТ “ЛАН”, провідних ІТ-компаній регіону таких як ТОВ “ОСФ Глобал Україна” та інших, менших за розмірами підприємствах, а також на базі кафедри комп’ютерних систем і технологій нашого університету та у Чернівецькому політехнічному фаховому коледжі.

Цього року у період з 15 січня по 11 лютого студенти випускних груп мали можливість закріпити та відпрацювати свої практичні навички з адміністрування програмних систем і комплексів, створення та супроводу програмних продуктів, волонтерській праці в складі ІТ-армії та виготовлення дронів.

Віримо, що час, який наші студенти провели у реальному робочому середовищі фахівця ІТ-вця остаточно переконав їх у правильному виборі ними професії.