Безпечне середовище у контексті мінної безпеки

На виконання рішення Студентської ради при Департаменті освіти і науки Чернівецької обласної державної (військової) адміністрації 13 вересня 2023 року у ПВНЗ “Буковинський університет” головою Студентського комітету, магістрантом групи П-601, Андрієм ГОЛЯНИЧЕМ, та викладачем кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, адвокатом-практиком Людмилою БІЛІНСЬКОЮ організовано захід, присвячений забезпеченню безпечного середовища у контексті мінної безпеки.

На захід було запрошено начальника вибухотехнічної служби при Головному управлінні національної поліції в Чернівецькій області ГАВРИХА Андрія Вікторовича та інспектора вибухотехнічной служби КОСТІВОГАСА Дмитра Олеговича, які не тільки розповіли про потенційні небезпеки, але й наочно продемонстрували вибухонебезпечні предмети.

Ще раз акцентовано увагу на свідомому ставленні до сигналу повітряної тривоги.

Висловлюємо вдячність усім учасникам заходу! Будемо свідомими та обережними на шляху до Перемоги!