Нарада з штатним психологом на юридичному факультеті

22 лютого 2024 року на підставі рішення Науково-методичної ради юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” від 1 лютого 2024 року відбулася організаційно-методична нарада науково-педагогічного колективу юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” з штатним психологом Наталією МИХАЙЛЮК.

Декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ запропонувала обговорити ініціативу створення на факультеті студентського гуртка “Етика та психологія в юридичній практиці”. Було розглянуто багато аспектів організаційної роботи, у тому числі керівний склад гуртка (зокрема, співкерівниками стали: психолог Наталія МИХАЙЛЮК, к.ю.н., доценти Мирослава ГУДИМА та Леся РУСНАК).

Також на нараді були підняті актуальні питання роботи з колективом (подолання професійного вигорання, психологічні тренінги, налаштування емоційної врівноваженості тощо) та визначено перспективні дати майбутніх зустрічей.

Дякуємо всім учасникам наради за плідну роботу та чекаємо наступних заходів!