Захід на юридичному факультеті до 38-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС

25 квітня 2024 року на виконання рекомендацій Міністерства освіти та науки України на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” для студентів бакалаврату та Фахового коледжу було проведено тематичний захід, приурочений до відзначення 38-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Організатором заходу стала кафедра фундаментальних юридичних дисциплін.

Зі вступним словом виступила присутня на заході декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, далі – історичні аспекти теми розкрив куратор юридичної клініки, викладач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, аспірант Ярослав КУШНІР.

Слово було надано і студентам, які виступали з презентаціями:
– Бота Є. «Про Чорнобильську АЕС як особливий об’єкт»;
– Мельник А. «Про вибух, який відбувся на Чонобильській АЕС»;
– Михайлюк А. «Про наслідки вибуху».

Наведені факти спричинили жваву дискусію щодо різних історичних та правових аспектів Чорнобильської катастрофи, у якій прийняли участь як студенти, так і науково-педагогічний колектив: доценти кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА та Леся РУСНАК, завідувач кафедри обліку та фінансів, к.е.н. Наталія РОШКО.

У результаті завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н., доцент Утєхін І.Б. підсумував усі виведені факти і зауважив, що проблема не зникла, існують актуальні питання, які існували раніше та існують сьогодні у зв’язку з аварією на Чорнобильській АЕС.

Пам’ятаємо…