Міжнародний день англійської мови – свято для студентів!

23 квітня щорічно у всьому світі відзначають Міжнародний день англійської мови. Така подія не обійшла стороною і студентів ПВНЗ “Буковинський університет”, адже уже стає традицією проведення різноманітних заходів до цього дня.

У переддні до свята 2024 року до подібних заходів (у тому числі відвідання лекції чеського професора-лінгвіста) залучалися студенти-бакалаври юридичного факультету, а саме сьогодні – студенти Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”.

Англійська мова – мова міждержавного спілкування, завдяки їй розширюються професійні кордони фахівця. Тому задачею викладачів є забезпечення якісного навчання іноземній мові. У рамках своєї навчальної дисципліни викладач англійської мови Марина ТРАЧУК провела тематичне інтерактивне практичне заняття, на якому було розкрито роль англійської мови для суспільства, причини святкування Міжнародного дня англійської мови, як відмічають цей день у різних країнах тощо.

Заняття пройшло пізнавально й цікаво, студенти мали змогу розвинути навички як аудіювання, так і говоріння.
Чекаємо наступних заходів!