Державний секретар Міністерства освіти і науки України Захарін Сергій Володимирович відвідав Буковинський університет

15 жовтня 2022 року з робочим візитом до Приватного вищого навчального закладу “Буковинський університет” завітав Державний секретар Міністерства освіти і науки України Захарін Сергій Володимирович, який у щирій атмосфері поспілкувався з науково-педагогічним колективом університету і представниками студентського самоврядування.

На зустрічі обговорювалися актуальні питання, які стосуються організації освітнього процесу в навчальних закладах в умовах воєнного стану.

Оглянувши матеріально-технічну базу, Сергій Володимирович зазначив, що корпус ПВНЗ “Буковинський університет” відповідає усім сучасним вимогам, має облаштоване укриття і всі здобувачі освіти університету мають змогу навчатися в належних умовах.