24 листопада відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів фінансово–економічних дисциплін закладів фахової передвищої освіти Чернівецької області на тему «Професійний розвиток викладачів дисциплін економічного напрямку закладів фахової передвищої освіти» на базі Чернівецького фахового коледжу технологій та дизайну. Керівник методоб’єднання Світлана Душенко.

В засіданні прийняла участь к.е.н. Наталія Рошко викладач Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”.
З цікавими доповідями виступили викладачі, які поділились власним досвідом підвищення кваліфікації за окремими напрямками.
Вікторія Лаготюк розповіла про підвищення педагогічної майстерності викладача в контексті сучасних освітніх викликів як невід’ємної складової його професійної підготовки.
Анна Чепишко зробила акцент на цифровій компетентності викладача як елементу цифровізації освітнього процесу.

Особливу зацікавленість викликали доповіді викладачів фахових дисциплін, а саме: Вікторії Лаготюк – можливості фахового удосконалення викладача економічних дисциплін, Наталки Кучінік – професійне зростання викладача облікових дисциплін та Світлани Душенко – можливості підвищення професійної компетентності викладача фінансових дисциплін. Світлана Недельська поділилася власним досвідом стажування, що є одним із видів підвищення кваліфікації на підприємствах нашої області.

Засідання завершилося окресленням напрямів подальшої активної діяльності викладачів фінансово-економічних дисциплін фахових коледжів Буковини.

Дякуємо організатором за пізнавальну зустріч та бажаємо професійного розвитку всім учасникам!