«Правові доктрини: історія та сучасність – досвід та можливості»

16 листопада 2022 року на юридичному факультеті відбулася відкрита наукова дискусія науково-педагогічного колективу та студентів, присвячена відзначенню Всесвітнього дня науки на тему «Правові доктрини: історія та сучасність – досвід та можливості».

З привітальним словом звернулась декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент С. Г. Кельбя. Після чого декан виступила з просторою доповіддю на тему: «Роль адміністративної доктрини в сучасних умовах глобалізацій них процесів». На розвиток теми виступила д.ю.н., завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін О. М. Селезньова, яка провела лекцію «Правова доктрина штучного інтелекту». Підняті положення розкрилися в презентаціях студентів («Інформаційний простір» В. Кімаковська, «Правові наслідки поширення дезінформації за законодавством України» Д. Вайпан, В. Мельник, М. Човганюк).

Широко розкрила свою тему і к.ю.н., доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Л. М. Руснак, яка присвятила свою доповідь медично-правовим аспектам електронізації та технологізації. Наостанок виступили студенти-першокурсники, які пробували свої сили у науковій діяльності та розкривали філософсько-правові питання (О. Балан, І.-М. Мігоряну, Д. Николюк, М. Пудов, Є. Осадчук).

Захід пройшов в цікавій, активній формі, викликав багато дискусійних моментів. Бажаємо учасникам успіхів на науковій ниві!