21 листопада День Гідності та Свободи. Флешмоб “Жовта стрічка”

21 листопада День Гідності та Свободи. Це свято в Україні відзначається з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні XXI століття – початку двох революцій: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Саме 21 листопада 2013 року розпочалися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Відмова від законодавчо закріплених пріоритетів зовнішньої політики України викликала обурення українців.

Почуття гідності та прагнення до волі завжди були особливими рисами українців. Події початку ХХІ ст. довели, що жодна влада в Україні апріорі не може бути сакральною. Ми завжди будемо пам’ятати про тих, хто відстоював нашу свободу та гідність.

Саме в цей день студенти Буковинського університету приєднались до флешмобу “Жовта стрічка” на знак підтримки українців на тимчасово окупованих територіях.

З Днем Гідності та Свободи!