Брейн-ринг “Я знаю Конституцію України”

5 жовтня 2022 року з нагоди тижня права Студентським комітетом юридичного факультету на чолі з головою Анастасією Ніколаєсі було організовано розважально-пізнавальний брейн-ринг “Я знаю Конституцію України”.

Студентам вдалося досягти атмосфери невимушеності, дружньої змагальності, але в той же час було піднято питання, спрямовані на закріплення певних юридичних знань. В інтерактивній формі захід пройшов весело, пізнавально та надзвичайно цікаво.

Команди активно боролися за перемогу, але переможцем, з розривом в одне очко, все-таки стала команда “Феміда”.

Декан юридичного факультету, к.ю.н, доцент С.Г.Кельбя вручила переможцям диплом 1 місця та солодкий подарунок. Проте і друга команда “Праволюби” за активність та шалену боротьбу отримала заохочувальні нагороди.

На брейн-ринг був запрошений науково-педагогічний колектив юридичного факультету. Викладачі подякували студентам за приємно проведений час та побажали подальших успіхів у вивченні права.