Круглий стіл на юридичному факультеті з елементами тренінгу «Типи темпераменту юриста»

30 травня 2024 року в межах заходів, передбачених планом роботи студентського гуртка «Етика та психологія в юридичній практиці» під керівництвом доцентки кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Мирослави ГУДИМИ та штатного психолога Наталії МИХАЙЛЮК відбувся круглий стіл з елементами тренінгу «Типи темпераменту юриста».

В теоритичній частині заходу Мирослава ГУДИМА та представники студентського гуртка (Тетяна АЗОЇКЕЙ, Софія АУЗЯК, Джуліана САНТАРКАНДЖЕЛО, Дарʼя ШЕВЧУК) розкрили поняття темпераменту, охарактеризували типи темпераментів та їх можливий вплив на майбутню професійну діяльність в правовій сфері.

Озвучені ґрунтовні доповіді супроводжувалися цікавими презентаційними матеріалами, даючи можливість сформулювати висновок, що хоча тип темпераменту є незмінюванюваною характеристикою, проте знання власних сильних та слабких сторін надасть можливість вірно обрати майбутню юридичну спеціалізацію та в подальшому вибудовувати свою поведінку більш конструктивно.

Друга частина заходу – практична містила комплекс цікавих завдань творчого характеру, спрямованих на самопізнання та розуміння інших. Наталія МИХАЙЛЮК пропонувала студентам розпізнати тип темпераменту за музичною мелодією, визначити тип темпераменту за роллю в сценці, розігруючи яку ініціативні учасники заходу проявили свій акторський потенціал, а також кожен присутній зміг пройти тестування на визначення свого типу темпераменту.

За результатами проведення заходу учасники навчилися краще розуміти себе, приймати та розуміти інших.

Дякуємо організаторам та учасникам заходу, це було цікаво, пізнавально, невимушено, позитивно!