Тренінг від патрульної поліції Чернівецької області

22 травня 2024 року до ПВНЗ “Буковинський університет” завітали співробітники патрульної поліції, майор Ігор ПАСТУХ та лейтенант Діана АСАУЛЮК з метою проведення тематичного тренінгу на тему: “Правила безпеки дорожнього руху в сучасних умовах”. Організатором заходу став викладач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, куратор юридичної клініки, аспірант Ярослав КУШНІР.

У заході взяли участь декани – юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ та факультету ІТЕ, к.е.н., доцент Тетяна ШТЕРМА, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, а також студенти бакалаврату та Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет”.

Під час проведення заходу студенти були ознайомлені з правилами дорожнього руху, зокрема правила перетину проїжджої частини дороги, правами та обов’язками пішоходів, роллю регулювальників та їх функціями; вивчили види регулювальних знаків. Студенти виконали ряд тренувальних вправ та спробували себе у ролі регулювальника.

Наостанок офіцери поліції провели профорієнтаційну роботу щодо ознайомлення студентів з правилами вступу до лав національної поліції України.

Висловлюємо вдячність представникам Національної поліції Чернівецької області та сподіваємося на подальше співробітництво!