Тематичне засідання студентського гуртка “Молодий цивіліст”

30 квітня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбулося тематичне засідання наукового гуртка «Молодий цивіліст», приурочене до Міжнародного дня книги та авторського права.

Засідання відкрив керівник гуртка, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н., доцент Ігор УТЄХІН, який наголосив на історичному аспекті цієї події та значення для світу.

Далі з доповідями та презентаціями виступили гуртківці:
– Дарина ГАВРИЛЮК про Всесвітню конвенцію про авторське право 1952 року, її особливості та значення;
– Тетяна КОСТАЩУК про основні положення Закону України «Про авторське право та суміжні права».

Учасники засідання давали відповіді на питання, відбулась жвава дискусія з сучасних проблем захисту авторських прав в Україні.

Досліджуємо й надалі різні види приватних правовідносин!