Тематичний історико-правовий захід вшанування героїв минулого

Щороку 28 жовтня — особливий день для кожного українця, адже саме сьогодні ми вшановуємо дату визволення України від фашистських загарбників у роки Другої світової війни. Це не просто дата в календарі; це нагадування про героїзм, стійкість та відвагу українського народу, що об’єднався в боротьбі за свободу, про його силу та незламнісь; народу, який пройшов через важкі випробування заради свободи та миру. Це можливість вшанувати героїв минулого та переосмислити цінності, які об’єднують нас сьогодні.
Захід організувано викладачем кафедри фундаментальних юридичних дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, куратором юридичної клініки, аспірантом Ярославом КУШНІРОМ.

На захід було запрошено в.о. проректора науково-педагогічної роботи Сергія КАНТЕМІРА, проректора з навчально-виховної роботи Інну ЖУК, декана юридичного факультету Стеллу КЕЛЬБЮ, декана факультету інформаційних технологій та економіки Тетяну ШТЕРМУ, директора Фахового коледжу Галину МОРАРАШ, завідувача кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Ігоря УТЄХІНА.

На тематичному заході виступили студенти:
– Карина ТОФАН – “28 жовтня день визволення України від німецьких загарбників”;
– Анастасія ПОЛЯНЕК – “Українська Повстанська Армія та боротьба за незалежність”;
– Анна КОСТАШИК – “Історія депортації кримських татар”;
– Дар’я НИКОЛЮК – “Історія ветерана Великої Вітчизняної Війни”;
– Анна-Андріана ГРИГОРЯН – “Наслідки визволення України”.

Дякуємо організатору й учасникам заходу, присвяченого Дню визволення України від фашистських загарбників!