Міжнародний день протидії булінгу виявився цікавим та пізнавальним!

Студентський комітет факультету ІТЕ організував круглий стіл, присвячений цьому важливому дню. Виступи активістів та спеціалістів своєї справи, дискусії, нові знання, ігри, перегляд мультфільму та весело проведений час – це все, що створило особливу атмосферу нашого заходу.

Мета нашої зустрічі полягала в обговоренні проблеми булінгу, розумінні його наслідків та пошуку способів профілактики та боротьби з ним у навчальних закладах. Ми впоралися з цим завданням!

Студенти груп АФК-1, П-1, АФК-101 та АФК-201 з великим ентузіазмом прийняли участь у практичних завданнях, які підготувала університетський психолог Наталія МИХАЙЛЮК. Після цього ми перейшли до перегляду повчального мультфільму проти булінгу.

Щиро дякуємо декану, викладачам і студентам за участь у заході!
Мирного неба над головою!