Підсумкове засідання студентського гуртка “Наукове товариство” та презентація наукового відеофільму гуртківців

4 червня 2024 року відбулося підсумкове звітне засідання студентського гуртка “Наукове товариство” (керівник: завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА).

Староста гуртка, Олександр БАЛАН, прозвітував присутнім про роботу гуртка за поточний навчальний рік і підсумував, що річний план роботи виконано в повному обсязі.
В урочистій обстановці члени гуртка привітали Дар’ю НИКОЛЮК та Ірину-Марію МИГОРЯНУ з визнанням і публікацією їхніх робіт.

Професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА відзначила плідну роботу членів гуртка і на VІІ щорічній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів “Право в умовах воєнного стану: українські реалії та міжнародні тенденції”, яка відбулася 17 травня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет”.

У результаті підготовки до конференції у членів гуртка виникла пропозиція щодо здійснення відео документації своїх наукових досліджень. Пропозиція була підтримана на одному з засідань гуртка і вже на підсумковому засіданні Анастасія ІЛАЩУК та Марія ЧЕРНЕЙ презентували відеофільм, який на сьогодні є у вільному доступі на youtube.com.

Членами гуртка створено свій youtube-канал, у якому і в подальшому планується публікувати події та результати наукової роботи гуртківців.

Висловлюємо вдячність нашим молодим науковцям, їхньому керівнику та усім причетним до діяльності гуртка!