Освітнє середовище – студентоцентризм – якість знань

Освітнє середовище – має бути насичене й різноманітне, у ньому взаємодіють цінності викладачів та здобувачів вищої освіти, їхні уявлення про норми й ідеали освітньої діяльності, створюються умови для вільного вибору і розвитку особистості кожного студента відповідно до його здібностей, інтересів, можливостей; підтримується творча активність учасників навчального процесу, достатній рівень їхнього емоційного та інтелектуального напруження, психологічний комфорт.

Про це та про розвиток професійних компетентностей говорила зі здобувачами декан факультету інформаційних технологій та економіки Тетяна Штерма. Продовжили тему обговорення зі здобувачами і викладачі кафедри обліку і фінансів та завідувач кафедри Наталія Марусяк, які окреслили актуальність та практичні цінності дисциплін із загальноуніверситетського каталогу, що будуть слугувати ефективній підготовці висококваліфікованих фахівців у галузі 07 «Управління та адміністрування».

Мирного неба та успіхів у навчанні нашим студентам!