Студентки юридичного факультету представляють університет на міжнародному конкурсі

Навесні 2024 року під керівництвом завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професора Ольги СЕЛЕЗНЬОВОЇ студентки юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет” взяли участь у ІV Міжнародному конкурсі учнівської та студентської творчості “Змагаймось за нове життя!”, присвяченому Лесі Українці, який з честю представили у двох номінаціях.

Зокрема, Марія ЧЕРНЕЙ, Катерина ФАБРИКО, Юліана СКРИПА та Яна НИКИФОРАК подали свої роботи у номінацію “Аудіовізуальний твір”, а Анна ЛУКАШ – у номінацію “Малюнок”.

Роботи отримали визнання і учасниці нагороджені сертифікатами! У свою чергу Ольга Миколаївна нагороджена подякою за творчий пошук та високопрофесійну підготовку молоді.

Бажаємо нових творчих і професійних здобутків нашим талановитим студентам та їхнім керівникам!
Ми – майбутнє України!