Студентське життя факультету ІТЕ починає набирати нових обертів!

Відбулося перше засідання Студентського комітету факультету інформаційних технологій та економіки ПВНЗ “Буковинський університет”.

На засідання були запрошені декан факультету Тетяна ШТЕРМА, проректор з навчально-виховної роботи Інна ЖУК та в. о. завідувача кафедри Наталія МАРУСЯК. Вони разом зі студентами створили особливу атмосферу цієї важливої події.

Порядок денний передбачав як організаційні питання, так і вибори керівного складу студентського комітету.

У результаті проведеного засідання затверджено керівний склад студентського комітету:
– Тофан Карина – голова студентського комітету факультету інформаційних технологій та економіки;
– Савчук Катерина – заступник голови студентського комітету факультету інформаційних технологій та економіки;
– Погорєлов Максим – секретар студентського комітету факультету інформаційних технологій та економіки.

А також обрано відповідальних за різні сфери діяльності:
— Радукан Яна — відповідальна за сферу культури.
— Буніховський Микола — відповідальний за сферу спорту.
— Чапук Евеліна — відповідальна за сферу громадських зв’язків.
— Федорюк Назар — відповідальний за сферу інформації.
— Вакар Віолета — відповідальна за сферу соціального захисту студентів.
— Анастасія Полянек — відповідальна за сферу науки та доброчесності.

Засідання завершилося на позитивній ноті і з оптимізмом!

Бажаємо новому складу Студкому наснаги і творчих успіхів!

Дякуємо ЗСУ за можливість навчатись!