Вибори студкому Буковинського університету

В Буковинському університеті відбулися вибори студентського комітету, метою якого є активна участь у розвитку студентського самоврядування та поліпшення умов навчання й дозвілля.

В обговоренні взяли участь проректор з навчально- виховної роботи, декани факультетів та представники студентської спільноти.

У результаті відкритого голосування на посаду голови комітету було обрано Марусяка Миколу.

Також було обрано двох заступниць голови, які відповідатимуть за координацію різних напрямків діяльності комітету та реалізацію ініціатив студентів: Вакар Віолетту і Шевчук Дарʼю. Роль секретаря, який вестиме документацію та забезпечуватиме ефективну комунікацію між членами комітету, отримав Буніховський Микола.

Окрім цього, комітет призначив відповідальних за окремі сфери діяльності: культурно-масову роботу, наукову, спортивні заходи, соціальні ініціативи та волонтерські проєкти.

Кожен із них докладе максимум зусиль, аби покращити студентське життя в університеті та зробити його більш насиченим та різноманітним.

На першому у цьому році засіданні студкому було обговорено такі робочі питання:  окреслили основні організаційні моменти щодо підготовки до посвяти в студенти та тижня права. Розглянули питання залучення спікерів та розподілу відповідальностей серед комітетів та сфер. Представлено план оновлення студентського порталу з урахуванням нових функцій, які мають полегшити комунікацію між студентами та викладачами.

Студентський комітет Буковинського університету має амбітні плани на цей навчальний рік і сподівається на активну підтримку адміністрації, викладачів та всієї студентської спільноти!