День спорту в Буковинському університеті виявився захопливим!

За ініціативи студентського комітету ПВНЗ “Буковинський університет” (організатор – кандидат у майстри спорту з дзюдо, студентка групи П-101 Дар’я НИКОЛЮК), відбувся захід, присвячений дню спорту в університеті.

Дар’я НИКОЛЮК підготувала широкий спектр розважальних активностей, щоб забезпечити різноманітність і цікавість заходу. Також організувала ігри, спрямовані на співпрацю, змагання та розвиток навичок.

Під її керівництвом учасники активно випробувати свої сили у спортивних вправах, таких як естафети, міні-турніри та фізичні вправи, спрямовані на розвиток координації та витривалості! Її ентузіазм та професійний підхід додали заходу енергії та веселощів, роблячи його ще більш захоплюючим для всіх присутніх!!

Захід пройшов на одному диханні, цікаво та інтенсивно! У ньому взяли участь студенти груп А-1, Ф-1, К-1, П-1, К-21 та К-201.

Висловлюємо подяку організаторам та всім учасникам заходу!

Слава Україні!
Героям слава!