Урочисте відкриття Тижня права на юридичному факультеті

7 жовтня 2024 року у конфернц залі ПВНЗ “Буковинський університет” відбулося урочисте відкриття Тижня права на юридичному факультеті, присвяченого до Дня юриста.

Ведучі свята, Едуард БАБІЙ та Анастасія ІЛАЩУК, привітали присутніх та оголосили хвилину мовчання. Адже саме в переддень підготовки до професійного свята студентську родину спіткало страшне горе: загинув ще один Герой України, студент-правник нашого навчального закладу, Максим ГОРОДНИЦЬКИЙ. Дякуємо вам, наші захисники, за сьогоднішні будні, за мирні хвилини, за змогу працювати на благо нашої держави!

З вітальними словами до присутніх звернулися перший проректор ПВНЗ “Буковинський університет”, к.п.н., доцент Світлана ПЕЛИПЧУК, декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, керівник центру забезпечення якості освіти, к.ф.н., доцент Галина МОРАРАШ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА.

За значні досягнення у різних сферах діяльності юридичного факультету студентам до Дня юриста під оплески присутніх вручено грамоти та подяки.

Вітаємо юристів, а також майбутніх правознавців, з їх професійним святом!

І запрошуємо всіх бажаючих відвідати заходи юридичного спрямування, які відбуватимуться протягом всього поточного тижня – ТИЖНЯ ПРАВА!