Семінарські заняття з адміністративного права – без стереотипів!

1 жовтня 2024 року деканом юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н., доцентом Стеллою КЕЛЬБЕЮ проведено планове семінарське заняття “Суб’єкти адміністративного права” для студентів третього курсу з навчальної дисципліни “Адміністративне право і процес” в інтерактивний формі.

Методично розробляючи алгоритм проведення семінарського заняття, Стелла Георгіївна підійшла до цього питання комбіновано та застосувала в організації семінару різні форми роботи зі студентами. Зокрема, було організовано роботу в малих групах щодо теоретичних складових апарату розглядуваної теми, індивідуальну роботу з наперед наданим завданням щодо розуміння доктринальних розробок стосовно суб’єктів адміністративного права, реферативні повідомлення. Також пройшов конкурс на найшвидшу відповідь по навчальному матеріалу у формі бліц-опитування.

Загалом студенти цікаво, пізнавально і творчо опрацювали задану тему. Найактивнішими студентами стали Едуард БАБІЙ та Дар’я ШЕВЧУК, які отримали найвищі бали при оцінюванні.

Висловлюємо вдячність Стеллі Георгіївні за творчий підхід, наукову спрямованість та креативні ідеї в організації навчальних занять!