Наукова співпраця кафедри комп’ютерних систем і технологій

Реалізація спільних наукових проектів є одним з головних напрямів діяльності кафедри комп’ютерних систем і технологій. Плідною є співпраця з науковцями кафедри Інформатики та фізико-математичних дисциплін Ужгородського національного університету. Зокрема,17 жовтня завідувач кафедри Ольга АРТЕМЕНКО презентувала результати спільних наукових досліджень в рамках IEEE 19th International Conference on Computer Science and Information Technologies (CSIT-2024). Наукові праці, що пройшли жорстке рецензування та потрапили у програму конференції, будуть опубліковані у виданні, котре індексується у SCOPUS.

Ольга АРТЕМЕНКО є лауреатом Премії Президента України для молодих вчених та реалізатором численних наукових проєктів у авторських колективах, що об’єднують науковців з Національного університету «Львівська політехніка», Ужгородського національного університету, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного.

Науковці Буковинського університету активно співпрацюють з колегами з провідних університетів України, що дозволяє розвивати спільні дослідження в різних наукових галузях. Така співпраця сприяє обміну досвідом, створенню нових інноваційних проєктів та підвищенню наукового потенціалу як окремих дослідників, так і нашого університету в цілому.