Інструктаж з техніки безпеки й охорони праці для студентів університету

11 вересня 2024 року викладач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Приватного вищого навчального закладу “Буковинський університет”, відповідальний за охорону праці університету Ярослав КУШНІР, за участі старшого викладача кафедри обліку і фінансів Валентини КУСКОВОЇ, провів комплексний інструктаж з метою підвищення обізнаності та підготовки студентів у сфері охорони праці.

На заході були присутні декани факультетів Стелла КЕЛЬБЯ та Тетяна ШТЕРМА, проректор з навчально-виховної роботи Інна ЖУК, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін Леся РУСНАК, представники студентського комітету та студенти різних академічних груп.

У сучасних умовах особливо важливо забезпечити високий рівень безпеки як на робочому місці, так і в повсякденному житті.

Програма інструктажу охопила такі ключові питання:
• охорона праці на робочому місці;
• правила та заходи цивільного захисту;
• основи безпеки життєдіяльності;
• протипожежна безпека та способи запобігання пожежам;
• алгоритми дій у надзвичайних ситуаціях.

Проведення інструктажу є обов’язковим для всіх студентів. Це дозволяє підвищити їхню обізнаність та готовність до дій у будь-яких кризових ситуаціях, що є важливим елементом забезпечення безпеки, збереження життя та здоров’я кожного.

Висловлюємо вдячність організаторам за проведення заходу!