Науково-дослідна робота є обов’язковим елементом освітнього процесу!

Важливою складовою професійної підготовки майбутніх фахівців є науково-дослідна робота, яка дозволяє реалізувати на практиці знання і навички, набуті під час вивчення дисциплін, та зорієнтована на власний науковий пошук здобувача.

28.05 відбувся захист Міждисциплінарної курсової роботи на якому здобувачі спеціальності «Облік і оподаткування» і «Фінанси, банківська справа та страхування» показали здатність розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми під час професійної діяльності, що передбачає застосування теорій та практики економічної науки.

Ми дякуємо нашим захисникам, що попри все зустрілись з комісією кафедри (доц. Штерма Т.В., к.е.н. Рошко Н.Б, доц. Гончарук Я.М., викл. Кускова В.Г.) та своїми одногрупниками в онлайн режимі, захистили своє наукове дослідження і розказали, як наближають перемогу України!

Відзначимо гідне презентування наукового дослідження здобувачів вищої освіти Насті Савчук, Максима Нєжника, Евеліни Чапук, Ольги Данилової

Захист пройшов у дружній атмосфері обговорень економічного стану країни під час воєнного стану.

Для українських студентів немає нічого неможливого! Наша молодь бореться з ворогом своїми силою, знаннями, вміннями, енергією!

Слава Україні! Слава ЗСУ!