Захист звітів виробничої практики у Фаховому коледжі

У Фаховому коледжі Буковинського університету відбувся захист звітів з виробничої практики для здобувачів освітньо-професійного ступеня «фаховий молодший бакалавр» за спеціальностями «Облік і оподаткування» та «Фінанси, банківська справа та страхування».

В період з 22 квітня по 2 червня студенти випускних груп Фахового коледжу мали можливість закріпити та удосконалити свої практичні навички за обраним фахом на різних суб’єктах господарювання з якими укладені договори на співпрацю.

На захист були запрошені представники від роботодавців – баз практики та наші стейкхолдери. Зокрема, Яна Каланча відзначила високий рівень фахової підготовки студентів-практикантів.

Комісія у складі к.е.н, доц. Штерми Т.В., к.е.н., доц. Гончарук Я.М. та к.е.н. Рошко Н.Б. позитивно оцінили роботи студентів.