Вручення дипломів випускникам Фахового коледжу

У День Конституції України відбулося вручення дипломів випускникам Фахового коледжу Приватного вищого навчального закладу «Буковинський університет» 2024 року фахівцям зі спеціальностей «Право», «Комп’ютерні науки», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Уже 856 днів, виражаючи суверенну волю народу, ми відстоюємо головний постулат Конституції України – «Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю».

Кращі сини та доньки українського народу захищають територіальну цілісність нашої держави. Серед них випускники нашого коледжу Курик Андрій і Круглянко Олександр.

Від випускників Фахового коледжу 2024 року виступили Лубенець Марина та наш ГЕРОЙ-ЗАХИСНИК Круглянко Олександр, який з першого дня повномасштабного вторгнення в одну ніч на 24 лютого 2022 року вісімнадцятирічною дитиною подорослішав не на один рік, тепер зміг взяти відпустку, щоб особисто бути присутнім на такій важливій для нього події – врученні диплома.

Бажаємо нашим випускникам реалізації всіх задумів і планів, успіхів у досягненні поставленої мети. Щасливої професійної дороги, Божої милості та миру! Пам’ятайте! Ви завжди бажані гості в Буковинському університеті.