Вручення дипломів бакалаврів Буковинського університету!

Цьогоріч вручення дипломів у ПВНЗ “Буковинський університет” було особливим, адже відбулася подія 28 червня – у День Конституції України. Дипломи бакалаврів зі спеціальностей «Право», «Комп’ютерні науки», «Облік і оподаткування», «Фінанси, банківська справа та страхування» отримали понад 100 наших випускників.

Щиро дякуємо ЗАХИСНИКАМ, ЗАХИСНИЦЯМ й усім, хто ціною власного життя відстоює нашу Вітчизну. Особлива подяка нашим студентам і цьогорічним випускникам-бакалаврам – Олійнику Роману, Курці Андрію, Ротарю Дмитру і Климу Івану, які з першого дня повномасштабного вторгнення стоять на сторожі нашого спокою.

Наші випускники змогли досягти такого успіху тільки завдяки спільним зусиллям: своїй наполегливій праці, моральній підтримці батьків і високому професіоналізму наших педагогів-науковців. Дякуємо, що за роки ці роки ми стали справжніми партнерами в навчанні й разом сприяли тому, щоб наші сьогоднішні випускники здобули якісну освіту.

Щасти Вам, наші випускники!