Філософсько-ораторський турнір на юридичному факультеті

2 травня 2024 року для студентів, які вивчили та вивчають навчальні дисципліни “Філософія” та “Ораторське мистецтво” (а саме: груп П-101, П-11, А-101, Ф-101, К-101) було проведено філософсько-ораторський турнір.

Організаторами та модераторами заходу стали доценти кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванна ПОЛОНКА та к.ф.н. Галина МОРАРАШ.

Навчальна гра передбачала поділ на дві команди з однаковою кількістю учасників, які повинні були на швидкість зробити певні інтелектуальні вправи. Завдання були присвячені як філософським питанням (вгадати філософа за його рисами, розкрити філософське тлумачення відомих виразів тощо), так і аспектам ораторського мистецтва, у тому числі конкурс на найкращу промову від капітанів команд (Анастасії ІЛАЩУК та Івана КЕЛІ).

Суддею на турнір було запрошено завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професора Ольгу СЕЛЕЗНЬОВУ.

Іванна Анатоліївна та Галина Володимирівна показали високий рівень організації дуального ведення заходу, стикуючи різні моменти науки всіх наук – філософії та практичного мистецтва риторики. Студенти дізналися багато чого нового, з користю та азартом провели час.

Дякуємо організаторам за прекрасну злагоджену роботу, інтерактивний підхід та конструктивну роботу!