Участь представників юридичного факультету у VІІ Міжнародному правничому форумі

28 травня 2024 року завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА та доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н., доцент Іванна ПОЛОНКА прийняли участь у VІІ Міжнародному правничому форумі “Права людини та публічне врядування в сучасних умовах”, який відбувся у м.Чернівці в Резиденції митрополитів Буковини і Далмації.

Форум проходив за сприяння проєкту ЄС “Рravo-justice” за організацією Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича та об’єднав учасників з Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Запорізького національного університету, Львівського національного університету імені Івана Франка інших закладів вищої освіти України, а також ряду університетів Румунії, Молдови, Словаччини, Болгарії.

На форумі обговорювалися різноманітні питання юридичної науки і практики, можливості правозастосування і нормотворення. Багато спірних аспектів винесено на публічне обговорення.

Представники ПВНЗ “Буковинський університет” також представили свої доповіді: “Порушення освітніх прав неповнолітніх осіб в умовах воєнного стану” (Селезньова О.М.) та “До питання формування правосвідомості українців у воєнний час” (Полонка І.А.).

Висловлюємо вдячність організаторам за проведення наукового заходу, який дав змогу учасникам поділитися науковими здобутками та перейняти відповідний досвід. Дякуємо учасникам за плідну наукову роботу!