Науково-педагогічні працівники Буковинського університету учасники ХІІ Міжнародного бізнес-форуму

7 листопада 2024 року науково-педагогічні працівники ПВНЗ “Буковинський університет” взяли участь у надзвичайно цікафому заході!
Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана об’єднав понад 800 представників наукової, бізнесової та освітянської спільноти навколо актуальних проблем у межах ХІІ Міжнародного бізнес-форуму «Наука-бізнес-освіта: стратегічне партнерство».

З вітальним словом до учасників заходу звернувся ректор Університету Дмитро Лук’яненко, який наголосив на важливості ведення постійного діалогу між представниками бізнесу, освіти та науки в період війни й інших глобальних викликів та побажав учасникам плідних дискусій.

Проректор з навчально- виховної роботи, професор кафедри обліку і фінансів – Інна Жук взяла участь в обговоренні питання щодо  фінансової політики та її інструментів для забезпечення сталого розвитку України – центральне питання панельної дискусії «Фінанси сталого розвитку для відбудови України». В межах дискусії обговорено європейський досвід фінансування проєктів з відновлюваних джерел енергії та окреслено перспективи використання їх в Україні.
Наголошено на необхідності урахування в освітньому процесі сучасних тенденцій у сфері фінансів сталого розвитку.

Декан факультету інформаційних технологій та економіки, доцент Тетяна Штерма взяла участь у панельній дискусії  «Мотиваційні механізми розвитку освітнього партнерства». Тема  присвячена пошуку шляхів удосконалення освітнього партнерства між бізнесом та університетами.  Обговорено внесок  бізнесу у розвиток освітніх програм.
Підкреслено значущість організації успішних практик для стажування здобувачів.

Наталія Марусяк- завідувач кафедри обліку і фінансів разом із колегами із КНЕУ обговорила перспективний напрям цифровізації академічного середовища та наголосила на необхідності використання освітніх медіа-платформ у навчальному процесі. На тематичній панелі  «Синергія бізнесу, держави та освіти у протидії тінізації економіки» обговорено напрями боротьби з нелегальною торгівлею підакцизними товарами, інструменти протидії тінізації у банківській системі, а також використання аналітичних програм в аналізі та прогнозуванні наслідків тінізації економіки.

Дякуємо колегам за запрошення, а партнерам бізнес-форуму за актуальні теми, практичні кейси та поради. Сподіваємось, що започаткована у межах бізнес-форуму співпраця надихатиме на нові ідеї та їх втілення, як унавчальний процес так і у розвиток науки й бізнес-партнерства.