Батьківські збори у Фаховому коледжі ПВНЗ “Буковинський університет”

7 червня 2024 року на 1 курсі Фахового коледжу спеціальності 081 Право у групі П-1 (куратор групи, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Леся РУСНАК) відбулися батьківські збори.

На зборах виступили декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, куратор групи, доцент, к.ю.н. Леся РУСНАК, а також представники науково-педагогічного колективу, які надавали освітні послуги у цьому навчальному році, а саме: доцент, к.ф.-м.н. Валерія ВЕРНИГОРА, доцент, к.ф.н. Галина МОРАРАШ, викладачі Ярослав КУШНІР та Марина ТРАЧУК.

На батьківських зборах були підняті питання як навчальної, так і виховної роботи. Також до відома присутніх у загальному доведено результати залікової та екзаменаційної сесії весняного семестру поточного навчального року.

Куратор зупинилася і на інших робочих моментах навчання, що потребували уваги батьків здобувачів.

У кінці зборів батьки мали змогу отримати індивідуальні консультації від куратора щодо успішності їхньої дитини.

Висловлюємо вдячність куратору за проведену роботу, викладачам за якісну підготовку здобувачів та батькам за підтримку та увагу до навчального процесу майбутніх фахівців!