Читацький марафон “Моя улюблена юридична та художня книга”

22 травня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” були підведені підсумки Читацького марафону “Моя улюблена юридична та художня книга”, проведеного за ініціативою завідувача кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професора Ольги СЕЛЕЗНЬОВОЇ.

З огляду на те, що всебічно розвинута людина легше формується як фахівець високого рівня, при підготовці молоді до професійної діяльності неможливо обійти увагою формування у студентів їх внутрішнього світу.

Метою проведеного заходу стало ознайомлення студентства з цікавими книгами, класикою і новинками літератури.

Не дивно, що майбутні правознавці представили на розсуд присутніх свої враження від книг детективного спрямування (твори Агати Крісті, Рекса Стаута, Ерла Гарднера тощо), що прямо чи опосередковано стосуються юридичної діяльності. Захоплення викликає той факт, що молодь цікавиться й іншими літературними напрямками, серед яких класика, фентезі, історичні та ліричні романи, психологія і практика (Холлі Блек, Колін Гувер, Наполеон Хілл, Віржіні Ґрімальді, Джон Бойн, Роберт Грін та багато інших).

Дякуємо всім учасникам марафону, які не тільки збагатили свій внутрішній світ, але й допомогли іншим у виборі книги для читання.