Ментальне здоров’я та емоційний інтелект – рушійні сили ефективного навчального процесу

Інна Жук – проректор з навчально-виховної роботи, професор кафедри обліку та фінансів, взяла участь у форумі “Ментальне здоров’я та емоційний інтелект”. Цей захід підкреслює важливість ментального здоров’я і розвитку емоційного інтелекту як для студентів, так і для викладачів, що безпосередньо впливає на якість навчального процесу.

Викладачі, які розвивають емоційний інтелект, краще розуміють емоційні потреби студентів, що дозволяє їм створювати сприятливу атмосферу для навчання. Це сприяє підвищенню мотивації студентів, зниженню стресу і, як наслідок, покращенню їхньої академічної успішності.

Знання про емоційний інтелект дозволяє викладачам адаптувати свої методи навчання до різних студентських аудиторій, враховуючи їхні емоційні та психологічні особливості. Це особливо важливо в умовах сучасної освіти, де індивідуальний підхід стає все більш актуальним.

Участь у заходах, спрямованих на підтримку ментального здоров’я, допомагає університету створювати психологічно безпечне середовище, яке підтримує розвиток не лише академічних, а й особистісних якостей студентів. Це сприяє вихованню студентів із високим рівнем самосвідомості та відповідальності.

Отже, участь у даному форумі є не просто індивідуальним професійним розвитком, а й важливим кроком для покращення освітнього середовища загалом, де ментальне здоров’я та емоційний інтелект стають основними елементами ефективної взаємодії та навчання.