На зустрічі з директором Центру досліджень енергетики

2 травня 2024 року, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н., член Ради молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації Іванна ПОЛОНКА відвідала відкриту лекцію директора Центру досліджень енергетики Олександра ХАРЧЕНКА, що має близько 20 років досвіду енергетичної індустрії в таких сферах як управління проектами, державне регулювання та міжнародні відносини.

Лекція на тему «Практична дипломатія в енергетичній сфері: як добились санкцій на Північний потік 2 та синхронізували українську енергосистему з європейською» відбулась за сприяння Ради молодих вчених при Чернівецькій ОДА у Червоній залі Чернівецького національного університету імені Юрія Федоровича.

Висловлюємо вдячність лектору за фахову і цікаву зустріч, голові Ради молодих вчених при Чернівецькій ОДА Назарію ХРИСТАНУ – за ініціативу та організацію, а всім учасникам – за щиру атмосферу під час цікавої і корисної зустрічі!