Засідання студентського комітету факультету ІТЕ

10 травня відбулось чергове засідання студентського комітету факультету Інформаційних технологій та економіки, на якому голова студентського комітету, Карина ТОФАН, підняла питання щодо обговорення освітньо-професійних програм, а саме окреслила основні відмінності від минулих освітньо-професійних програм. Водночас відзначила, що презентовані дисципліни вільного вибору суттєво осучаснились, враховуючи зміни середовища, засвоєння потрібних навичок soft skills і попиту на ринку праці.

Староста наукового гуртка “Науковий простір” Віталіна ГАВАЛЕШКО запропонувала до дня науки круглий стіл “Освіта впродовж життя”.

Слухали заступника голови студентського комітету, Андрія ДАРІЙЧУКА, який підкреслив важливість Міжнародного дня матері та запропонував зняти відео, у якому студентський комітет вітатиме з цим святом матерів.

Члени студкому: Анастасія САВЧУК  запропонувала організувати флешмоб “Об’єднані у символі” до Міжнародного дня вишиванки, Яна РАДУКАН підкреслила важливість підтримати Українську федерацію «Спорт заради розвитку» і провести 16 травня Національну руханку в вишиванках «Дякуємо ЗСУ».

Завершила засідання секретар голови студентського комітету, Єлизавета БАРАН, піднявши обговорення нових ініціатив, спрямованих на покращення студентського життя, академічної доброчесності та академічної мобільності усіх учасників освітнього процесу.

Дякуємо ЗСУ!
З надією на майбутній успіх!
Миру та перемоги!