Засідання науково-методичної ради та кафедр юридичного факультету

29 серпня 2024 року напередодні нового навчального року на юридичному факультеті ПВНЗ “Буковинський університет” відбулися важливі події.

Зранку на факультеті пройшли засідання кафедр, які провели керівники цих структурних підрозділів: завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА та завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н., доцент Ігор УТЄХІН. На засіданнях були підняті актуальні питання щодо організації початку навчання, планування наукової, методичної та виховної роботи. Крім того було затверджено графіки консультацій викладачів та графіки взаємовідвідування занять.

У другій половині дня відбулося засідання науково-методичної ради юридичного факультету ПВНЗ “Буковинський університет”, де головувала декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ. Порядок денний роботи науково-методичної ради факультету було виконано повністю та розглянуто такі питання:
1. Затвердження плану роботи факультету;
2. Затвердження робочих програм та силабусів;
3. День знань: обговорення та організація;
4. Підготовка до акредитації ОПП 081 Право першого (бакалаврського) рівня.

У процесі роботи науково-методичної ради заслухано виступи керівника центру забезпечення якості освіти, к.ф.н., доцента Галини МОРАРАШ стосовно певних аспектів організації навчального процесу (зокрема щодо правил ведення електронного журналу) та результатів роботи приймальної комісії у літній період; доцентів кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н., доцентів Іванни ПОЛОНКИ та Лесі РУСНАК щодо новітніх методів викладання дисциплін юридичного спрямування.

Наостанок присутній на засіданні проректор з наукової роботи, к.ф.н., доцент Сергій КАНТЕМІР наголосив на важливості наукової роботи.

Стелла Георгіївна, як голова науково-методичної ради, підвела підсумки засідання, подякувала усім за плідну роботу та побажала насиченого, творчого та мирного навчального року.

Тримаємо разом освітній фронт!