Інформаційна безпека очима фахівця: діалог з майбутніми юристами

11 жовтня 2024 року підсумковим заходом у рамках Тижня права стало проведення лекції-діалогу “Стратегія кібербезпеки України: міжнародна регламентація та роль у праві ЄС”.

За ініціативи доцента кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Іванни ПОЛОНКИ було запрошено спеціаліста з організації інформаційної безпеки Агенства активного аудиту Сергія ЛЕВАДНЮКА, який здійснив і аналіз законодавства щодо сучасного стану інформаційної безпеки, так і відповів на велику кількість різних питань, що цікавили присутніх. До заходу також було онлайн залучено фахівців-практиків з інформаційної безпеки.

На заході побували декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ, завідувач кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, д.ю.н., професор Ольга СЕЛЕЗНЬОВА, завідувач кафедри фундаментальних юридичних дисциплін, к.ю.н., доцент Ігор УТЄХІН, доцент кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін, к.ю.н. Леся РУСНАК.

Дякуємо організаторам за чудову можливість підвищити рівень своїх професійних знань на актуальну для сьогодення тематику.