Гостьові лекції на юридичному факультеті

13 травня 2024 року за ініціативи члена Ради молодих вчених при Чернівецькій обласній державній адміністрації, доцента кафедри професійних та спеціальних правових дисциплін ПВНЗ “Буковинський університет”, к.ю.н. Іванни ПОЛОНКИ у стінах нашого університету відбулася гостьова зустріч з Головою Ради молодих вчених Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, доцентом кафедри публічного права, к.ю.н. Павлом КРАЙНІМ.

Запрошений лектор зупинився на основних положеннях впливу на суспільство, правову систему, державу. Для поглибленого сприйняття теми науковець запросив майбутніх юристів відвідати відкриту дуальну лекцію у Гончаренко центрі (м.Чернівці), яку він проведе з асистентом кафедри всесвітньої історії ЧНУ ім. Юрія Федьковича, к.і.н. Миколою ГЛІБІЩУКОМ на тему “Як війна змінює суспільство та державу?”

Студенти з радістю прийняли запрошення і відвідали захід.

Висловлюємо вдячність Іванні Анатоліївні за організацію зустрічей, шановним науковцям та Гончаренко центру за цікаву, корисну і пізнавальну роботу!