Підсумкове засідання студентського комітету факультету ІТЕ

27 травня відбулось підсумкове засідання студентського комітету факультету Інформаційних технологій та економіки, на якому прозвітувала голова студентського комітету, Карина ТОФАН, висвітлила  загальну оцінку роботи комітету за рік, відзначила досягнуті успіхи студентів Фахового коледжу та університету, висловила подяку всім студентам за їхній внесок у спільну справу.

Заступник голови студентського комітету, Андрій ДАРІЙЧУК, доповнив слова голови, дав оцінку роботи комітету і нагадав про ініціативи та заходи, які разом успішно реалізували. Він також зазначив, що звіт про всі заходи можна переглянути на сайті університету та у соціальних мережах.

Анастасія САВЧУК, член студкому, відзвітувала про роботу діловодства, тобто ведення протоколів протягом року та висловити готовність надати будь-яку додаткову інформацію членам комітету та відповісти на їхні питання щодо вмісту протоколів.

Віталіна Гавалешко, староста студентського наукового гуртка “Науковий простір”, прозвітувала про роботу гуртка за останній рік. Головним досягненням гуртка стало видання збірника наукових праць “Науковий простір” 2023.
Студентський науковий гурток “Науковий простір” об’єднує студентів, які активно займаються науковими дослідженнями в різних галузях знань. Протягом року члени гуртка брали участь у численних конференціях, семінарах та круглих столах, обмінюючись знаннями та досвідом.

Слухали представника сфери доброчесності та якості знань, Богдану БУРКОВСЬКУ, яка проаналізувала та дала оцінку якості знань освіти і дотриманні етичних норм у навчальному процесі, як студентів Фахового коледжу так і студентів університету. Також наголосила на важливості інтеграції цінностей доброчесності та високих стандартів в усіх аспектах студентського життя та діяльності комітету.

Представник сфери соціального захисту студентів, Микита ЦУРЦУМАН, підсумував здійснені заходи і нагадав про важливі ресурси та підтримку, яку студенти надавали добувачам, які зараз на передовій.

Микола БУНІХОВСЬКИЙ подякував за підтримку заходів спрямованих на допомогу військовим та заклилакав і надалі допомагати студентам, які захищають нашу країну.

Декан факультету Інформаційних технологій та економіки, доцент, Тетяна ШТЕРМА, підсумувала звітне засідання, висловила вдячність членам комітету за їхню працю та активну участь у студентському житті, як Фахового коледжу так і університету, відзначила важливі досягнення та ініціативи студенства, які сприяли покращенню студентської спільноти та зміцненню зв’язків між студентами та адміністрацією, а також надала поради щодо подальшого розвитку.