Розширене засідання студентського наукового гуртка «Науковий простір»

Невід’ємною складовою освітнього процесу на факультеті інформаційних технологій та економіки, поряд із навчанням, є науково-дослідна робота студентів. З метою розширення співпраці та організації спільних наукових досліджень на засідання гуртка були запрошені проректор з навчально-виховної роботи Інна Жук, завідувач кафедри обліку і фінансів Наталія Марусяк, студенти перших курсів факультету ІТЕ та юридичного факультету.

З вітальним словом виступила керівник гуртка, декан факультету Тетяна Штерма, яка окреслила важливість розвитку наукових ініціатив серед молоді і наголосила на активній участь у наукових дослідженнях, що дозволяє розширити горизонти знань і підготуватися до майбутніх професійних викликів. Зокрема підкреслила, що з огляду на впровадження практикоорієнтованого підходу та враховуючи пропозиції стейкголдерів, членами гуртка було прийнято рішення переглянути назви секцій і удосконалити їх.

Продовжила засідання староста студентського наукового гуртка Віталіна ГАВАЛЕШКО та її заступник Карина ТОФАН. Вони детально розповіли про роботу гуртка “Науковий простір”, зокрема, про участь студентів у наукових конференціях, семінарах, тренінгах, про процес підготовки наукового збірника, який є результатом діяльності гуртка, а також висвітлили можливості долучитися до майбутніх проєктів та наукових досліджень.

Засідання завершилося інтерактивним квестом для студентів, де учасники мали можливість відповісти на цікаві запитання. Найактивніші студенти отримали призи за правильні відповіді, що додало позитивної атмосфери змагання та мотивації.

Після засідання проректор з навчально-виховної роботи Інна Жук запросила всіх на екскурсію по місту Чернівці під час якої першокурсники відкрили для себе не тільки історію та архітектуру нашого міста, але й почули цікаві легенди про визначні місця, що супроводжувалися яскравими виступами актора.