Етика спілкування з військовослужбовцями та їхніми родичами

02 травня студенти ПВНЗ “Буковинський університет” та Фахового коледжу ПВНЗ “Буковинський університет” під керівництвом практичного психолога Наталі МИХАЙЛЮК відвідали воркшоп-клуб на тему “Етика спілкування з військовослужбовцями та їхніми родичами”.

Спікер заходу, психолог Юрій ХІЦЬ, консультант з системно-сімейної терапії та член Української спілки психотерапевтів.

Під час воркшоп-клубу обговорювалися основні правила етики спілкування з військовослужбовцями та їхніми родичами. Продуктивний діалог дав можливість студентам навчитися ефективним стратегіям взаємодії з нашими захисниками та кращому розумінню психологічних особливостей військових та їхніх комунікативних потреб.

Щиро дякуємо спікеру, психологу Юрію ХІЦЮ, за цінну консультацію та експертні знання, які архіактуальні у нашому сьогоденні. Також висловлюємо подяку МКУ “Резиденція молоді” за тісну і плідну співпрацю та організацію зустрічі, яка стала важливим кроком у підготовці студентів до ефективної комунікації з нашими захисниками.

#дякуюЗСУ
#вихованняБуковини2024