Засідання студентського гуртка “Дискусійний клуб конституційного та муніципального права” на юридичному факультеті

18 жовтня 2024 року на юридичному факультеті ПВНЗ «Буковинський університет» к.ю.н., доценткою кафедри фундаментальних юридичних дисциплін Мирославою ГУДИМОЮ проведено засідання студентського гуртка «Дискусійний клуб конституційного та муніципального права» на тему «Сучасні проблеми здійснення державної влади в Україні».

Керівник гуртка – Мирослава ГУДИМА звернулася до учасників з вітальним словом, в якому підкреслила важливість теоретичної розробки та практичної реалізації науково-обґрунтованих рішень, спрямованих на трансформацію діяльності органів державної влади, що дозволить посилити її інституційну спроможність, особливо в період повоєнного відновлення України.

Варто відзначити високий науковий рівень представлених гуртківцями доповідей, в яких вони розкрили проблеми української моделі організації державної влади, проаналізували особливості взаємодії гілок державної влади як фактор стабільності та розвитку конституційного ладу України, дослідили реалії та сучасні проблеми законодавчої влади, проблеми конституційно-правового статусу Президента України, правові засади діяльності органів виконавчої влади в світлі євроінтеграційного курсу України, сучасні проблеми функціонування судової влади, конституційної юстиції та інші актуальні питання.

Дякуємо всім учасникам заходу за плідну роботу, жваві дискусії, приємну атмосферу!