Викладач Буковинського університету нагороджений Почесною грамотою Чернівецької обласної ради

З нагоди Дня працівника освіти викладач кафедри комп’ютерних систем і технологій Сергій ОСАДЧУК нагороджений Почесною грамотою Чернівецької обласної ради за сумлінну працю, та з нагоди Дня працівника освіти. Ця висока нагорода стала визнанням багаторічної відданої праці Сергія ОСАДЧУКА, його вагомого внеску в розвиток освітнього процесу та виховання нового покоління здобувачів освіти факультету інформаційних технологій та економіки.

Колеги та студенти завжди відзначали його глибоку ерудицію, педагогічний талант та невтомне прагнення передавати знання, формуючи в молоді не лише академічні навички, а й життєві цінності. Вручення цієї нагороди є символом визнання його роботи на найвищому рівні та підтвердженням того, що самовіддана праця в освітній сфері завжди отримує гідну оцінку.

Почесна грамота є черговим досягненням яке продовжує бути джерелом натхнення для всієї освітянської спільноти Буковинського університету