Нагородження переможців конкурсу наукового есе та малюнку

24 травня 2024 року у ПВНЗ “Буковинський університет” відбулося урочисте нагородження переможців та учасників конкурсу наукового есе та малюнку «Сучасна юридична, економічна та ІТ-освіта в Україні як запорука майбутнього професійного успіху», який уже другий рік проводиться за ініціативою юридичного факультету університету.

Захід розпочався з Державного гімну України та Хвилини мовчання. Тільки завдяки нашим славним захисникам українські діти можуть учитися та розвивати свої таланти, подякуймо мужнім героям!

З вітальними словами до присутніх звернулися декан юридичного факультету, к.ю.н., доцент Стелла КЕЛЬБЯ та декан факультету інформаційних технологій та економіки, к.е.н., доцент Тетяна ШТЕРМА. Зокрема, декани зупинилися на регламенті конкурсу, його номінаціях, суддівський комісії та принципах оцінювання.

Після чого Студентський комітет університету ознайомив гостей заходу з діючими в університеті спеціальностями та запросив на навчання, висловивши свої враження від власного студентського життя.

На жаль, захід було перервано оголошенням повітряної тривоги. Проте присутній науково-педагогічний колектив університету моментально організував перехід присутніх до укриття, яке знаходиться у корпусі університету. Там урочиста частина була продовжена.

Заступник президента з виховної роботи, к.ф.н., доцент Галина МОРАРАШ разом з деканами факультетів вручила переможцям конкурсу дипломи з присудженими місцями. Нагороджено було і заклади освіти, які подали найбільше заявок на участь. Серед них освітні заклади Чернівецької області – Шебутинецький ліцей Дністровського району, Чудейська гімназія Чудейської сільської ради, Сторожинецька гімназія, Коболчинська гімназія-філія Сокирянського ліцею # 1, Ліцей імені Штефана Чел Маре ші Сфинт, Чернівецька гімназія # 17 , Мамалигівський ліцей та інші.

Дякуємо організаторам, переможцям і учасникам, їхнім керівникам, учителям та усім небайдужим до конкурсу!